O produkcie Co musisz wiedziec o stresie Skuteczna pomoc Zbadaj poziom stresu Na zasypianie Forsen Forte z Melatoniną Olimp Premium Club   Przejdź do sklepu
wstecz
metody na stres emotion radość

Sprawdzone najlepsze metody na stres i nerwy

Kiedy dopada Cię stres nie pozwól, aby zawładnął Twoim umysłem i ciałem oraz zrujnował zdrowie. Przeanalizuj wszystkie sytuacje, które wywołują u Ciebie stres. Dzięki dokładnej analizie nauczysz się rozładowywać negatywne emocje, unikać stresujących sytuacji oraz reagować na stres w sposób opanowany. Jeśli tylko masz taką szansę uwolnij się od czynników, które wywołują u ciebie tak silne i negatywne emocje.


metodyna stres i nerwy

Stres pozytywny

W chwili napięcia i stresu zmianie ulegają zachowania fizjologiczne organizmu. Każdy człowiek odczuwa inaczej stres jednak pewne symptomy mogą towarzyszyć większości osób doświadczających stresujących sytuacji. Najczęstszymi objawami stresu są bladość, potliwość, przyspieszony oddech, suchość w jamie ustnej, zmniejszenie apetytu.


techniki relaksacyjne - foto  kobieta

Techniki relaksacyjne

Opracowano wiele technik relaksacji. Niektóre z nich wymagają długich ćwiczeń i szczególnych umiejętności. Istnieje jednak kilka prostych i skutecznych metod, które możemy praktykować samodzielnie bez większych umiejętności.
Najlepsze metody
na stres i nerwy

Dzięki dokładnej analizie nauczysz się rozładowywać negatywne emocje, unikać stresujących sytuacji oraz reagować na stres w sposób opanowany

najlepsze metody na stress i nerwy

Badanie stresu

Natężenie odczuwanego stresu dla wielu z nas jest pojęciem niejasnym. Niektórzy przez długotrwały stres rozumieją odczuwanie jego skutków raz na kilka dni. Dla innych, przywykłych już do funkcjonowania w stresującym środowisku, oznacza to nerwowe sytuacje nawet kilka razy dziennie.

zbadaj-stres

Kłopoty z zasypianiem


przejdź do strony

Kłopoty z zasyianiem - Forsen Forte

Aplikacja mobilna


Aplikacja umożliwia skanowanie kodów z opakowań, dodawanie punktów do Twojego konta i wymianę ich na nagrody. Cały program Olimp Premium Club pod ręką!

Olimp Premium Club - Konkurs